Specyfikacja filtrów

Czy wyobrażałeś sobie kiedykolwiek twoje życie bez czystej wody? Zapewne nie. Jak większość naszego społeczeństwa nigdy nie myślałeś o tym, co się stanie gdy zabraknie pitnej wody.  A to duży błąd, bo stała dostępność czystej wody w rzeczywistości jest iluzoryczna.

W końcu nie raz można usłyszeć w wiadomościach o zatruciu źródeł czy przedostaniu się zanieczyszczeń do wodociągów. Pomijając już oczywiście sytuacje kryzysowe, takie jak powodzie czy kryzysy energetyczne, kiedy czystej wody może zwyczajnie zabraknąć.

Problematyczne mogą się okazać nawet wyjazdy na wakacje, które często organizowane są w krajach egzotycznych, gdzie jakość wody może budzić wątpliwości.

Dlatego warto zaopatrzyć się się w niewielki, osobisty filtr do wody, który będzie strzegł naszego zdrowia niezależnie od sytuacji.

Ale filtr filtrowi nierówny. Bywa że podobne do siebie urządzenia mają zupełnie inne możliwości i zastosowania. Dlatego oddajemy w Twoje ręce dokładne specyfikacje naszych produktów. Tak abyś mógł dokonać satysfakcjonującego Cię wyboru.

Technologie filtrowania stosowane w naszych produktach :

Opisane poniżej rozwiązania mogą być stosowane w różnych kombinacjach. Dokładny opis jakie rodzaje filtrowania zastosowano w danym produkcie znajdują się w opisach produktów

1. Metoda filtrowania za pomocą filtra wielowarstwowego.
Dzięki zastosowaniu filtra wielowarstwowego, urządzenie umożliwia swojemu użytkownikowi, uzyskanie świeżej, w 100% czystej, wody pitnej. Która dodatkowo pozbawiona jest wszelkich nieprzyjemnych zapachów czy wrażeń smakowych, które niekiedy towarzyszyły wodzie oczyszczanej przez filtry starszej generacji.

SYSTEM FILTROWANIA DIERCON

2. Membrana mikrofiltracyjna z pustych włókien kapilarnych 0,03 microna
Istota działania membrany kapilarnej tkwi w jej budowie. Włókna membranowe (kapilary) mają postać rurek. W ściankach kapilary wydrążone są kanaliki, których średnica zmniejsza się od zewnątrz do środka włókna. Większe cząstki zanieczyszczeń zatrzymywane są na zewnętrznej powierzchni kapilary, natomiast mniejsze przepływają w głąb kanalików do momentu napotkania mniejszych porów. W wyniku tego procesu otrzymujemy czystą wodę pozbawioną nie tylko zanieczyszczeń mechanicznych, ale także bakterii, grzybów oraz wirusów i patogenów.
Rozwiązanie to jest na tyle skuteczne że spełnia rygorystyczne standardy EPA w USA

mambrana-diercon

3. Wysokiej klasy antybakteryjny węgiel aktywny z jonami srebra
Węgiel aktywny skutecznie usuwa pozostałości chemikaliów (np. chloru), pestycydów i nawozów (jony metali ciężkich) oraz związków organicznych. Poprawia smak i zapach filtrowanej wody, hamuje i eliminuje wzrost i reprodukcję mikroorganizmów.

węgiel-diercon

4. Filtrowanie wody za pomocą filtra ceramicznego
Dzięki wysokiej precyzji filtracji (odfiltrowywane wszystkie cząstki powyżej rozmiaru 0,1 mikrona) urządzenie skutecznie eliminuje z wody szkodliwe substancje i organizmy np. bakterie, wirusy, cysty, algi, pasożyty, zarodniki, osady itp.
Filtr jest w stanie zredukować ilość cząstek radioaktywnych w wodzie.
Rozwiązanie spełnia normy czystości EPA w USA

ceramika-diercon

5. Wkład bioceramiczny z turmalinu
Turmalin jest rodzajem naturalnego kamienia półszlachetnego. Minerał ten został odkryty w Brazylii. Posiada dużą zawartość jonów i w naturalny sposób potrafi emitować dalekie promieniowanie podczerwone.
Turmalin jest jednym ze składników leków medycyny naturalnej, które mają usuwać z organizmu toksyny i wchodzić w reakcje z płynami ciała poprzez dalekie promieniowanie podczerwone FIR. Turmalin wprawia w drgania cząsteczki wody, wpływając korzystnie na przyswajanie tlenu, poprawę metabolizmu, regenerację organizmu oraz usuwanie toksyn.

Dodatkowe atuty

Doświadczony i profesjonalny producent
Marka Diercon cieszy się ogólnoświatowym uznaniem, o czym świadczą nagrody i certyfikaty przyznawane firmie. A wśród nich:
Akceptacja produktu przez Krajowe ministerstwo zdrowia CHRL
Certyfikat ISO9001: 2008 system zarządzania jakością — TUV SUD 2012-08-10
Certyfikat złotej pieczęci WQA

image description